Dodano: 15 stycznia 2021 14:26

Koszmarne warunki na drogach. Kilka kolizji w jednym czasie

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

O fatalnych warunkach na drogach informują nasi czytelnicy. Około godziny 14 dostaliśmy informację o co najmniej kilku kolizjach i zdarzeniach, do jakich doszło w Wałbrzychu z powodu fatalnych warunków atmosferycznych. policja nie nadąża z obsługiwaniem kolejnych zdarzeń.

Warunki na drogach to zasługa krótkich, ale intensywnych opadów śniegu, jakie miały miejsce w okolicach południa. W Wałbrzychu spadło przez niecałe 2 godziny niemal 20 centymetrów białego puchu. Przy wahającej się w okolicach zera stopni temperaturze rozjeżdżony śnieg najpierw topniał, żeby niemal natychmiast zamienić się w warstwę lodu.

Kierowcy mają problem z podjechaniem pod co bardziej stromie wzniesienia. Sznur aut soti na ulicy Ogrodoowej, na Wieniawskiego jest kolizja, bardzo wolno porusza się sznur samochodów na ulicy Andersa. Radzimy zachować ostrożność i uzbroić się w masę cierpliwości.

REKLAMA

Ulica Wrocławska zimą. Wałbrzych  fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Trudne warunki na drogach. Jedlina-Zdrój  fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Ulica Wrocławska zimą.  Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Ulica Wrocławska zimą.  fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także