Dodano: 24 stycznia 2022 11:00

Konferencja „Problemy pszczelarzy do rozwiązania na dziś”. Niemal 100 pszczelarzy przyjedzie do Starej Kopalni

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Niemal 100 pszczelarzy z całej Polski, w tym niekłamane autorytety zapowiedziało swój udział w zaplanowanej na 6 lutego konferencji pod nazwą Problemy pszczelarzy do rozwiązania na dziś.

– Pszczelarze mają swoje problemy i o tych problemach chcemy rozmawiać. – mówią organizatorzy.–  Na Sudecką Konferencję Pszczelarską zostali zaproszeni wykładowcy z olbrzymią wiedzą, znani w środowisku pszczelarskim. Będziemy mówić o złej jakości wosku i węzy pszczelej, o zdrowotności pszczół czyli o problemach z chorobami nosema apis i nosema cerana,  które doprowadzają do upadku całych rodzin pszczelich. 

W ramach konferencji zaplanowano wkład o  nieprawidłowościach w oznaczeniu miodu i pyłku pszczelego. Lokalna firma „Węza pszczela Artwik”  przedstawi nowatorski sposób jak zrobić aby pierwsze opakowanie na miód było nie skażone a mowa jest o węzie pszczelej. Natomiast firma Vet-Animal przedstawi najnowszy lek przeciw Warronie.

REKLAMA

Sudecka Konferencja Pszczelarska, która odbędzie się w Wałbrzychu skierowana jest do wszystkich pszczelarzy, którym zależy na podnoszeniu swojej wiedzy i doskonaleniu się zawodowym. A to wszystko dzięki nieformalnej grupie o nazwie Sudecki Klub Pszczelarza „Polanka”. Koleżanki i koledzy z klubu zapraszają do Wałbrzycha na dużą pigułkę wiedzy. 6 lutego 2022r. w Starej Kopalnim, od godziny 10.00. Dla uczestników przygotujemy nie tylko poczęstunek ale i okolicznościowe upominki.

Niestety czasy są trudne, dlatego liczymy na osoby szczególnie zaszczepione, bo ilość miejsca jest ograniczona. Więcej informacji o rejestracji na konferencję na stronie internetowej:  www.walbrzych.cba.pl/konferencja.html Każdy zgłoszenie potwierdzone będzie wiadomością SMS.

Źródło: użyczone

Źródło: użyczone

Źródło: użyczone

Źródło: użyczone

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także