Dodano: 18 września 2021 08:50

Koncert Girl Power zamieni się w festiwal? Stara zajezdnia idealna na koncerty [FOTO]

Tematy: 


– Mam nadzieję, że dzisiejszy koncert Girl Power zamieni się w organizowany cyklicznie festiwal – powiedziała wczoraj tuż przed zamykającym koncert występem Natalii Nykiel wice prezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska. To świetna wiadomość, szczególnie, że impreza, organizowana na terenie starej zajezdni autobusowej przy ulicy Armii Krajowej miała by szansę powodzenia, a wczorajszy koncert tylko to potwierdził.

Ponad tysiąc osób przyszło wczoraj na zorganizowany z okazji ogłoszonego w Wałbrzychu Roku Kobiet koncert. Na scenie wystąpiły trzy młode, polskie artystki – Rosalie, Mery Spolsky i Natalia Nykiel. Tu warto podkreślić dobrą organizację koncertu i przede wszystkim nową lokalizację. Duża, plenerowa impreza w końcu wyszła z betonowej studni tzw placu eventowego Starej Kopalni i zaistniała w świadomości nie tylko osób bawiących się na koncercie. Gigantyczny plac po starej zajezdni przyjąć może spokojnie kilka tysięcy osób – wczorajsza publiczność, mimo, że już w liczbie ponad tysiąca osób wydawała się garstką na placu przy ulicy Armii Krajowej. Starczyło miejsca i na część festiwalową, i na gastronomiczną. Mankamentem dla osób przyjezdnych może być brak parkingu, jednak przy odpowiedniej organizacji mogłoby się znaleźć miejsce dla kilkuset  samochodów.

Warto mieć w pamięci zapowiedź prezydent Bielawskiej i warto namawiać nie tylko wałbrzyski WOK do organizacji dużych koncertów plenerowych właśnie na terenie starej zajezdni przy ulicy Armii Krajowej,

Koncert plenerowy Girl Power. Koncert plenerowy Girl Power. Na scenie Rosalie. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Zobacz także