Kompletnie pijany leżał na ulicy. Teraz może trafić za kratki na dłużej

15 grudnia 2023 08:30. fot. użyczone Policja Wałbrzych

Tematy: 


Interwencja w ramach akcji „Zima 2023/2024” zakończyła się zatrzymaniem 54-letniego mężczyzny, podejrzanego o kradzież dokonaną w maju tego roku. Policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie leżącym na ulicy Słowackiego w centrum miasta. Mężczyzna najpierw został doprowadzony do wytrzeźwienia, a w trakcie prowadzonych czynności okazało się, że jest on poszukiwany przez funkcjonariuszy z pierwszego komisariatu w związku z kradzieżą.

W trakcie wykonywanych czynności wyszło jednak na jaw, że mężczyzna, który na co dzień nie posiada stałego miejsca pobytu, jest poszukiwany przez mundurowych z pierwszego komisariatu. A chodziło o kradzież. 54-latek 24 maja tego roku w środku nocy, pod nieuwagę pracowników, miał wejść do jednego z lokali gastronomicznych i z chłodni ukraść sporą ilość alkoholu oraz żywności, gdzie wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 1,2 tys. Złotych– mówi kom. Marcin Świeży

Podejrzany za swoje czyny odpowie przed sądem. Wobec faktu, iż działał w warunkach recydywy, grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 grudnia 2023 08:30
`