Komplet biegaczy na starcie Wałbrzyskiego Toyota Półmaratonu

4 sierpnia 2016 13:00. XVI Toyota Półmaraton Wałbrzych. Wałbrzych, sierpień 2015. Fot. Jacek Zych

Tematy: 


Na kilkanaście dni przed startem XVII. edycji Wałbrzyskiego Toyota Półmaratonu lista startowa jest zapełniona prawie do ostatniego miejsca. Do dziś (czwartek, 4 sierpnia) start opłaciło 2485 zawodników. Tylko 15 miejsc pozostało do wyczerpania limitu 2500 startujących uczestników. Nadchodzące dni, a może nawet godziny będą decydowały o tym, czy uda się wystartować w biegu, nie warto więc czekać z decyzją do ostatniego dnia.

Dla biegaczy spoza Wałbrzycha specjalną ofertę przygotował wałbrzyski Aqua Zdrój: 15% zniżki na nocleg. Warto również skorzystać z pakietu „Aktywny Weekend z Aqua Zdrojem”, który łączy w sobie pobyt w hotelu AQUA ZDRÓJ z możliwością skorzystania z usług Centrum oraz bilety wstępu do najciekawszych atrakcji w regionie.

XVII Wałbrzyski Toyota Półmaraton wystartuje wałbrzyskiego Rynku 21 sierpnia o godzinie 11. Zawodnicy do pokonania będą mieli trasę o długości 20 km, prowadzącą ulicami Śródmieścia i Nowego Miasta. W tym czasie na trasie biegu spodziewać się należy sporych utrudnień w ruchu – na części ulic ruch będzie ograniczony, część zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 4 sierpnia 2016 13:00
`