Komórki w dłoń. Powstała pierwsza, mobilna gra o Wałbrzychu. Kiedy premiera?

30 września 2019 15:26. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Premierę pierwszej, mobilnej gry związanej z Wałbrzychem zaplanowano piątego października w czasie Nocy Bibliotek. Chętni, którzy tego dnia chcą przetestować grę powinni zgłosić się do Biblioteki pod Atlantami.

Gra już jest, została przygotowana w aplikacji Action Track. Chętni będą mogli z niej skorzystać jednak dopiero po piątym października, tego dnia zaplanowano oficjalną inaugurację.

Biblioteka przygotowała dwie gry, jedną mobilną, dla tych, którzy będą chcieli pospacerować po mieście i drugą analogową, papierową dla tych, którzy nie mogą na przykład skorzystać z telefonu. Po piątym października tę wersję będzie można otrzymać w czytelni.

REKLAMA

By zagrać w grę „Tajemniczy Wałbrzych – Akcja Rewitalizacja” potrzebujemy telefonu komórkowego i darmowej aplikacji Action Track. Zabawa polega na zbieraniu pereł księżnej Daisy, które zostały rozsypane przez złośliwego gwarka po Śródmieściu Wałbrzycha.

Gra prowadzi przez najważniejsze miejsca w sercu Wałbrzycha. Najlepiej grać w kilka osób. W zabawie trzeba wykazać się podstawową wiedzą o mieście.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 września 2019 15:26
`