Dodano: 5 kwietnia 2024 15:47

Kolejni kierowcy tracą czasowo prawa jazdy. W tych miejscach w Wałbrzychu lepiej nie przekraczać 100 km/h!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś czasowo prawo jazdy straciły dwie osoby. Wczoraj jedna. Wszyscy kierowcy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Zostali ukarani także wysokimi mandatami i punktami karnymi. Dwie pierwsze osoby jechały zbyt szybko ulicą Uczniowską, kierowca zatrzymany wczoraj – ulicą Strzegomską.

Dziś po godzinie dziesiątej policjanci zatrzymali do kontroli 62-letniego mężczyznę, który dopuszczalną prędkość przekroczył o 54 kilometry na godzinę. Mieszkający na co dzień za granicą kierowca otrzymał grzywnę w wysokości 1,5 tysiąca złotych i 13 punktów karnych. Stracił także prawo jazdy.

Półtorej godziny później ten sam patrol zarejestrował samochód kierowany przez 33-latka. Mężczyzna jechał z prędkością 106 kilometrów na godzinę. Mieszkaniec Pszenna również otrzymał 1,5 złotych kary i 13 punktów karnych. Obaj kierowcy zostali ukarani za zbyt szybką jazdę ulicą Uczniowską.

REKLAMA

Prawo jazdy straciła także kobieta zatrzymana w czwartek przez wałbrzyską grupę Speed. 44-letnia wałbrzyszanka ulicą Strzegomską jechał 105 kilometrów na godzinę. Tu także kara wyniosła 1,5 tysiąca złotych i 13 punktów karnych.

fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także