Koleje Dolnośląskie. Odkryj nowe oblicze Kolzamów po modernizacji. Podróż pociągiem do Inowrocławia

18 kwietnia 2023 09:36. Koleje Dolnośląskie fot. użyczone
Artykuł powierzony

Tematy: 


Po modernizacji, Kolzamy Kolei Dolnośląskich będą prezentować się zupełnie inaczej. – Jedną z propozycji przyszłych zmian możecie zobaczyć w naszym najnowszym odcinku „Odjazdu”. Podczas reportażu postanowiliśmy udać się do Inowrocławia, aby sprawdzić na własnej skórze, jak wyglądają prace modernizacyjne i jakie są plany na przyszłość – zapraszają Koleje Dolnośląskie.

Z materiału dowiecie się m.in. ile czasu trwa rozłożenie pojazdu na części pierwsze, aby przeprowadzić niezbędne prace modernizacyjne. Zobaczycie także, jakie będą najważniejsze zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu Kolzam po modernizacji.

Oczywiście, podróż do Inowrocławia nie mogłaby odbyć się inaczej niż pociągiem. Przepiękne krajobrazy za oknami oraz komfortowe wnętrza wagonów pozwolą na pełen relaks podczas podróży.

REKLAMA

– Zapraszamy do obejrzenia materiału, który na pewno zainteresuje wszystkich miłośników transportu publicznego i ciekawych nowych technologii – zachęcają Koleje Dolnośląskie.

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

To jest artykuł powierzony nadeslany przez naszego partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 18 kwietnia 2023 09:36
`