Kolega zachorował na raka. Żeby pomóc, zorganizowali wielką loterię

6 czerwca 2018 13:36. Pracownicy wałbrzyskiego hotelu IBOIS zorganizowali loterię fantową, żeby pomóc choremu na raka koledze. Wałbrzych, fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Skórzana piłka do koszykówki od zawodników Górnika Wałbrzych, lot z mistrzem świata w paralotniarstwie, vouchery na weekendowe pobyty w hotelach IBIS na terenie kraju, książka Macieja Sthura z jego autografem, płyty od Zespołu Raz Dwa Trzy także z autografami i wiele, wiele innych fantów zgromadzili pracownicy jednego z wałbrzyskich hoteli, którzy w sobotę, 9 czerwca, zbierać będą pieniądze na leczenie swojego kolegi.

– Postanowiliśmy po prostu pomóc. – mówi Sandra Stuchły, koordynująca całą akcję – Na początku każdy dał ile miał, potem zaczęliśmy prosić o pomoc znajomych. Przez dwa tygodnie od ludzi wielkiego serca udało nam się uzbierać sporą ilość całkiem cennych fantów.

REKLAMA

Wszystkie szczegóły dotyczące akcji znaleźć można na specjalnie w tym celu założonym fanpejdżu na Facebooku. Całą sobotę na malutkim parkingu przy hotelu IBIS w wałbrzyskim Sobięcinie będzie można kupić los – za 5, 30, 50 lub 100 złotych. Każdy los wygrywa, a wartość każdej z nagród przekracza wartość losu; za 100 złotych można wygrać m.in. warty kilka razy więcej pobyt weekendowy w jednym z hoteli IBIS na terenie Polski. Skórka jest więc naprawdę warta wyprawki.

Organizatorzy mają nadzieję, że bliskość Galerii Victoria zachęci wałbrzyszan do wzięcia udziału w zabawie. 14 tysięcy złotych które chcą uzbierać, choć nie przeraża wielkością, wymaga sprzedaży sporej ilości losów i dużego zaangażowania. Zachęcamy więc wszystkich Państwa do udziału w tym przedsięwzięciu, które od rana do późnych godzin popołudniowych odbywało się będzie na parkingu hotelu IBIS w Wałbrzych, przy ulicy 1-go Maja. Każde 5 złotych zwróci się w postaci fajnej nagrody, a każde 100 zł przybliży o krok nadzieję na rozpoczęcie leczenia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 czerwca 2018 13:36
`