Kocert Finałowy Sudeckiego Forum Inicjatyw Głuszyca 2021

18 sierpnia 2021 14:31.

Dziś ostatni dzień Sudeckiego Forum Inicjatyw Głuszyca 2021. Wydarzenie zakończy Koncert Patriotyczny.

Na scenie wystąpią: Mateusz Ziółko, Marcin Jajkiewicz, Marta Wilk, Wiktoria Węgrzyn, Andrzej Lichosyt, Jakub Oczkowski, Sylwia Banasik-Smulska, Wiktoria i Zuzanna Jajkiewicz przy udziale Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Koncert poprowadzą Conrado Moreno i Dariusz Stańczuk. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z wielkiego finału.

REKLAMA

Sudeckie Forum Inicjatyw to wydarzenie organizowane w celu wymiany poglądów, doświadczeń, działań, a przede wszystkim propozycji współpracy w obszarze wiary, kultury i ekonomii terenu województwa dolnośląskiego.

Motywem przewodnim spotkania było hasło: Wiara – Kultura – Ekonomia. W trakcie pięciu dni trwania Sudeckiego Forum Inicjatyw, uczestnicy spotkali się z przedstawicielami organizacji pozarządowych, samorządowcami, seniorami, osobami niepełnosprawnymi i młodzieżą.

Pod koniec każdego dnia, na scenie zbudowanej w Parafii Chrystusa Króla odbywały się koncerty. Zagrali m.in. Mała Armia Janosika, Marcin Daniec, Eleni oraz Sound’n’Grace.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 18 sierpnia 2021 14:31
`