Keanu Reeves powraca jako były zawodowy zabójca, który nie chce, ale musi…

7 lutego 2017 17:06. Kadr z filmu John Wick 2. Fot.: materiały dystrybutora

Tematy: 


Już od 10 lutego Cinema City zaprasza fanów kina akcji na premierę „Johna Wicka 2”, kontynuacji kultowego hitu z 2014 roku z Keanu Reevesem w roli głównej. Film będzie dostępny w wersji 2D we wszystkich kinach Cinema City, a fani mocnych wrażeń będą mogli go obejrzeć w formacie 4DX® i dzięki nowoczesnej technologii oddziałującej na wszystkie zmysły przenieść się w sam środek zabójczej akcji! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

„John Wick” był jednym z hitów 2014 roku, który w błyskawicznym czasie zyskał status kultowego: hiperkinetyczne sceny pojedynków z udziałem broni palnej oraz sztuk walki sprawiły, że film stał się sukcesem na skalę światową. W drugiej części fani kina akcji i Keanu Reevesa zobaczą jeszcze więcej akcji, jeszcze więcej dramatu i wewnętrznych rozterek tytułowego bohatera.

Tym razem legendarny super zabójca, John Wick, znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany z nim ślubami krwi John nie może odmówić. A to oznacza, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

REKLAMA

W filmie występują: Keanu Reeves, Laurence Fishbourne, za reżyserię odpowiada Chad Stahelski.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 7 lutego 2017 17:06
`