Karta Kocham Wałbrzych. Dziś poznamy szczegóły programu

19 marca 2024 08:50. Wałbrzych, Śródmieście. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

We wtorek przed południem poznamy szczegóły programu wałbrzyskiej karty mieszkańca. Korzystający z niej wałbrzyszanie będą mogli cieszyć się między innymi zniżkami do atrakcji turystycznych czy na basen. Jak dużymi? Tego dowiemy się dziś podczas konferencji prasowej w ratuszu.

Przypomnijmy, Karta Kocham Wałbrzych – jej wdrożenie i utzrymanie systemu ma kosztował miasto niespełna osiemdziesiąt cztery tysiące złotych. Obsługą programu zajmie się firma z miejscowości Ząbki, która ma już gotowy system, który wprowadziła już w kilku gminach w kraju.

Ogłoszenie rozpoczęcia programu nie oznacza od razu jego funkcjonowania. Wprowadzanie systemu karty mieszkańca w Wałbrzychu podzielono na dwa etapy. Przez pierwsze dwa miesiące firma będzie wdrożać system, przygotowywać stronę internetową, aplikację mobilną i drukować trzy tysiące kart i sześć czytników do nich. W drugim etapie ma firma ma utrzymać cały system.

REKLAMA

Teoretycznie firma, która wygrała przetarg, ma gotowy taki system. Wprowadziła go już między innymi w Rybniku, gminie Suchy Las, Ustrzykach Dolnych, Tarnowie Podgórnym, Sosnowcu czy Poznaniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 19 marca 2024 08:50
`