Dodano: 13 stycznia 2021 14:28

Karkonosze. Kobieta mieszkająca w przyczepie oddała strzał w powietrze. Na miejscu pracują policyjni negocjatorzy

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Tuż po godzinie dziewiątej pracownik wodociągów, który pracował na terenie Miłkowa koło Karpacza miał usłyszeć strzał. Gdy się odwrócił zobaczył kobietę chowającą się w przyczepie kempingowej. O sprawie zawiadomił policję. Kobieta, po przyjeździe służb, nie chciała wyjść. Do akcji wkroczył policyjny negocjator.

Zgłoszenie trafiło do policji po dziewiątej. Pracownik, który znajdował się na jednej z posesji w gminie Podgórzyn poinformował, że na sąsiedniej działce kobieta wyszła z przyczepy i oddała strzał w powietrze.

Na miejscu jest kilkunastu policjantów. Od kilku godzin trwają negocjacje z 61-latką. Jak udało nam się dowiedzieć, w tej chwili nie zagraża ona nikomu z zewnątrz, bo przyczepa, w której się znajduje stoi na końcu miejscowości.

REKLAMA

Kobieta wyszła. Oddał strzał w powietrze, następnie się zabarykadowała. Na miejscu są policyjni negocjatorzy. Trwają rozmowy z kobietą i próby wyjaśnienia okoliczności całego zajścia – mówi Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Kobieta, która miała strzelać w powietrze jest znana policji. Pracownik, który rano zawiadomił służby także nie odniósł żadnych obrażeń.

Policyjna akcja w Miłkowie koło Karpacza fot. użyczone / juzwiesz24.pl

Policyjna akcja w Miłkowie koło Karpacza fot. użyczone / juzwiesz24.pl

Policyjni antyterroryści oraz negocjatorzy w Milkowie. Starają się nakłonić do poddania kobietę , która miała strzelać…

Opublikowany przez Już wiesz 24 Środa, 13 stycznia 2021

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także