Kandydaci PiS do Sejmu. Michał Dworczyk przedstawił wałbrzyski skład

Tematy: 


Michał Dworczyk, Ireneusz Zyska i Wojciech Murdzek – to pierwsza trójka na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach parlamentarnych z okręgu wałbrzyskiego. Kandydatem PiS do Senatu został wiceprezes WSSE Inwest park, były Wicewojewoda Dolnośląski Krzysztof Kamil Zieliński.

– Okręg nr 2 to teren byłego województwa wałbrzyskiego, dla którego przygotowaliśmy kandydatów, mających doświadczenie w działalności politycznej, społecznej ale i biznesowej – powiedziała minister Michał Dworczyk

REKLAMA

Na na Wałbrzyskiej liście PiS znajduje się 16 osób, z czego 4 to obecni parlamentarzyści. Pozostałych to byli lub obecni samorządowcy.

– W mijającej kadencji zdarzyło się wiele dobrych rzeczy, począwszy od olbrzymiej inwestycji, która była przez wiele lat przygotowywana, a do której my, parlamentarzyści też dołożyliśmy swoją cegiełkę czyli obwodnica Wałbrzycha poprzez rozpoczęcie prac nad trasą S8 i szereg inwestycji infrastrukturalnych do miękkich projektów, z których korzystali mieszkańcy regionu – powiedział podczas prezentacji wałbrzyskich kandydatów minister Dworczyk.

Kandydaci planują szereg spotkań z wyborcami regionu, podczas których zapowiadają tak przedstawienie dotychczasowych wyników swojej pracy, jak i prezentację planów na następne 4 lata.

Dodano: 20 sierpnia 2019 17:23

Pozostałe informacje