Dodano: 17 kwietnia 2021 16:35
Kampery mile widziane w Andrzejówce. Na Małej Upie już nie zaparkują
Tematy: andrzejówka dolnośląskie dolny śląsk informacje z wałbrzycha kampery karkonoski park narodowy mała upa mieroszów nowiny z wałbrzycha podróże schronisko schronisko andrzejówka wałbrzych wiadomości z wałbrzycha
– Otwieramy Andrzejówkę Kamperówkę. Mamy dostęp do prądu, wody i miejsce na ognisko – zachęcają pracownicy schroniska, którzy zapraszają na majówkę. Inne, popularne miejsce, Mała Upa nie będzie już gościć kamperów na kilkudniowe pobyty.
Schronisko PTTK Andrzejówka wciąż nie może przyjmować gości na noclegi w związku z obowiązującymi obostrzeniami.
– Nie chcemy się jednak zamykać i na szczęście byliśmy przygotowani na taką niespodziankę – informuje schronisku.
Dla kamperów przygotowano całe zaplecze. Dzierżawca obiektu zaprasza już na majówkę. Przypomnijmy, kampery po raz pierwszy pojawiły się przy Andrzejówce w Sylwestra.
Kampery nie będą mogły parkować na kilka dni w innym popularnym w ostatnim czasie wśród pasjonatów karawaningu miejscu. W tygodniu sylwestrowym na parkingu na Małej Upie pojawiło się ponad pięćdziesiąt kamperów. Okazało się jednak, że parking nie był przygotowany na taką ilość. Były problemy z kanalizacją i elektrycznością.
– Długo rozważaliśmy za i przeciw, ale w końcu postanowiliśmy zakazać wielodniowego parkowania kamperów, na parkingu, który leży na wysokości 1050 m n.p.m. na terytorium Parku Narodowego KRNAP – czytamy na profilu regionu Mała Upa.
INFORMACE PRO KARAVANISTY🚚
O silvestrovském týdnu najelo na parkoviště 52 karavanů a ukázalo se, že na takové návaly a…
Opublikowany przez Malá Úpa Środa, 14 kwietnia 2021
Zobacz także
- Wałbrzych. Pługopiaskarka zderzyła się z osobówką
- Boguszów-Gorce. TIR zablokował wyjazd z parkingu, pod centrum handlowym utknęli ludzie
- Uwaga. Bardzo niebezpiecznie na drogach. Rano TIRy zablokowały skrzyżowanie na Uczniowskiej/Wrocławskiej/de Gaullea
- Zakończyły się poszukiwania mężczyzny, który strzelał do policjantów [FOTO]
- Nocna strzelanina we Wrocławiu. Ranni policjanci, 100 tysięcy złotych za wskazanie miejsca pobytu sprawcy
- Wałbrzych dofinansowuje kolejną komercyjną imprezę. Galę sztuk walki w Aqua-Zdroju
Najczęściej czytane
Szczawno-Zdrój. Wieża na wzgórzu Gedymina zamknięta do odwołania
Wybuch pieca w Szczawnie-Zdroju. Jedna osoba poszkodowana
Wałbrzych doczeka się karty mieszkańca. Mają być zniżki, a nawet zwolnienia z opłat
Długi i niesmak po dofinansowanej przez Wałbrzych imprezie. Sportowcy marzą o takich pieniądzach
Awanse w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Nominacje trafiły do ponad 20 funkcjonariuszy