nasz news Kamil Zieliński: Historyczny wynik PiS. Kontrkandydatce gratuluję wygranej

15 października 2019 16:23. Krzysztof Kamil Zieliński. fot. arch. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


– Historyczny wynik Prawa i Sprawiedliwości. To wielka radość dla członków, dla struktur. Historyczny także wynik Michała Dworczyka. Ponad 57 tysięcy głosów w pięciu powiatach. Z osobistego punktu widzenia 50 tysięcy głosów na Kamila Zielińskiego to coś co jest wielkim mandatem zaufania, pomimo tego, że tego mandatu senatorskiego nie udało się zdobyć – tak wyniki wyborów komentuje Kamil Zieliński z PiS, który przegrał walkę o mandat senatora z kandydatką Koalicji Obywatelskiej.

Wałbrzyszanin przyznaje, że liczba głosów, którą otrzymał w czasie wyborów jest dla niego ogromną nobilitacją. Przypomina, że jeszcze rok temu cieszył się z 32 tysięcy głosów w pięciu powiatach, w tym roku to ponad 50 tysięcy głosów.

W tym miejscu chciałbym także pogratulować Pani Poseł Agnieszce Kołacz-Leszczyńskiej, że większą grupę osób przekonała – mówi Zieliński.

Dodaje, że wynik wyborów to ogromny mandat zaufania dla Prawa i Sprawiedliwości, partii, która jest wiarygodna. Jak przyznaje, cieszy się, że Polacy chcą dobrej zmiany i zapewnia, że PiS będzie kontynuował program.

Dużo rzeczy zostało zrealizowanych, a to tylko promil tego co jeszcze zrealizujemy. Nie poddajemy się i jeszcze nie raz się spotkamy, i będziemy mówić o dobrych efektach polityki i pracy rządu – dodaje Zieliński.

Podkreśla także, że Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie osiągnęło tak dobrego wyniku w drugim, wałbrzyskim okręgu wyborczym.

Ta wiarygodność, uczciwość, gigantyczna praca kandydatów na liście poselskiej odzwierciedliła się tymi wskaźnikami. Jesteśmy z tego dumni i pracujemy dalej dla Dolnego Śląska, dla Polski – mówi Kamil Zieliński.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 15 października 2019 16:23
`