Kamienna Góra. Zamordował żonę na oczach dziecka

13 lipca 2018 10:07. Policjant przed kamienicą, w której dokonano przestępstwa. fot.archiwalna, Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Tragedia w Kamiennej Górze. Na oczach 2-letniej córki mężczyzna zabił nożem żonę. Następnie zawiadomił policję. O sprawie poinformowało Muzyczne Radio z Jeleniej Góry.

REKLAMA

W czwartek 12. lipca ok. godziny 20 kamiennogórscy policjanci wezwani zostali do jednej z Kamienic przy ulicy Kościuszki w Kamiennej Górze. Po dotarciu na miejsce w mieszkaniu na 3 piętrze zastali leżącą w kałuży krwi kobietę.

Mówi rzecznik kamiennogórskiej policji Grzegorz Szewczyk:

Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować ofiary. Według relacji sąsiadów 36-latek, w obecności 2-letniej córki zmarłej kobiety, miał zadać żonie ciosy nożem, a następnie zadzwonić po pogotowie i oddać się w ręce policji. Mężczyzna został zatrzymany.

Dramatu całej historii dodaje fakt, że zdarzenie miało miejsce vis-a-vis kamienicy, w której we wrześniu 2016 roku matka przez 5 dni woziła w wózku martwe dziecko.

Kamienna Góra, 12.07.2018 Policjanci na miejscu zbrodni w kamienicy w Kamiennej Górze. fot. użyczone.

Kamienna Góra, 12.07.2018 2-letnia dziewczynka miała być świadkiem zbrodni została otoczona opieką przez lekarzy pogotowia ratunkowego w Kamiennej Górze. fot. użyczone.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 lipca 2018 10:07
`