Dodano: 25 listopada 2022 11:39

Jesteśmy na TikToku! Odwiedzicie nas? Jeden z ostatnich naszych filmików ma już 1 mln wyświetleń

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W naszej redakcji stale śledzimy trendy w świecie informacji. Znajdziecie nas nie tylko na portalach społecznościowych takich jak facebook czy instagram, ale także na youtube. Na początku roku podjęliśmy także decyzję o założeniu oficjalnego konta dziennik.walbrzych.pl w serwisie TikTok. Choć raczkujemy w tym medium, to cieszymy się, że i tam nas odwiedzacie. Jeden z naszych ostatnich filmów miał 1 mln wyświetleń, inny ponad pół miliona.

Naszą domeną jest informacja, ale działamy w świecie cyfrowym, dlatego śledzimy wszystkie trendy na obecnym rynku informacyjnym. Gigantyczna popularność serwisu TikTok sprawiła, że coraz częściej pojawiają się tam także firmy z naszej branży i medialni giganci. My także postanowiliśmy założyć nasz oficjalny profil na tym portalu.

Zapraszamy do śledzenia dziennik.walbrzych.pl na TikTok. Na serwisie jesteśmy od kilku miesięcy. Nie ukrywamy, że uczymy się tego rodzaju przekazywania informacji. Mamy jednak już na swoim koncie nasz pierwszy, niewielki sukces, za którym stoi nasza redakcyjna koleżanka Agnieszka Pisarska. Wpis dotyczący realizacji prequel`a „Igrzysk Śmierci” w rejonie Chełmca i Grząd odnotował ponad 430 tysięcy odsłon i ponad 21 tysięcy reakcji. Tym, którzy już nas śledzą na TikToku, dziękujemy!

REKLAMA
@dziennik.walbrzych.pl

Dziennik Wałbrzych na Tik Toku

Dziennik Wałbrzych na Tik Toku

Dziennik Wałbrzych na Tik Toku

Dziennik Wałbrzych na Tik Toku

 

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Zobacz także