Jest zrzutka na meble ogrodowe dla dzieci z domu małego dziecka w Wałbrzychu. Maluchy ktoś ostatnio okradł!

30 marca 2022 19:56. Przy ulicy Asnyka, w świeżo wyremontowanym budynku dokonano otwarcia połączonych domów dziecka "trójeczka" i "czwóreczka". 12.05.2017, Wałbrzych fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Ruszyła internetowa zbiórka na nowe meble ogrodowe dla dzieci z domu małego dziecka w Wałbrzychu. Jak już informowaliśmy, w nocy z niedzieli na poniedziałek ktoś ukradł z ogrodu placówki nowe, zapakowane, warte ponad dwa i pół tysiąca złotych meble ogrodowe. Spontaniczną akcję zbiórki i próby odkupienia mebli podjęli się pasjonaci sportu ze Świebodzic!

Z ogrodu skradziono zestaw wypoczynkowy rattanowy, nowy zapakowany w kartony, dzieci bardzo cieszyły się z nadchodzącej wiosny. Zakupiono altany ogrodowe i zestawy wypoczynkowe aby dzieci mogły miło spędzać czas w zacienionym, spokojnym miejscu – przypominają organizatorzy internetowej zbiórki.

Cel zrzutki to trzy i pół tysiąca złotych, bo Maciej Więcek, kurator sądowy i Mateusz Brzuchach, instruktor z siłowni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach chcąc odkupić ogrodowe meble założyli, że od ubiegłego roku, gdy kupiono zestaw mógł on po prostu podrożeć.

REKLAMA

Chcemy wywoływać ponownie uśmiech na twarzach dzieci i pięknych Pań tam pracujących. Chcemy kupić im nowe meble ogrodowe. W październiku komplet tych mebli kosztował ok 2600,00 zł, jest inflacja, zapewne cena będzie większa, dlatego ustaliliśmy, że chcemy zebrać 3500,00 zł – informuje Maciej Więcek.

Akcję można wesprzeć pod adresem – https://pomagam.pl/domdziecka4?fbclid=IwAR1gSuH6_xfMN1_csExjWI-7nayustyQRUuL6PqFFkatWEal06Go65oVB7M.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 marca 2022 19:56
`