Jedlina-Zdrój zaprasza na Narodowe Święto Niepodległości. Zabawy na lodowisku i oficjalne uroczystości

10 listopada 2022 14:51. Jedlina-Zdrój fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

Uzdrowisko zaprasza w tym roku nie tylko na oficjalne uroczystości, ale proponuje także wspólną zabawę na lodowisku. Narodowe Święto Niepodległości to w końcu święto pełne radości i pozytywnych emocji.

Mamy lodowisko, mamy piękne miejsce w plenerze. 11 listopada o godzinie 18.oo przy naszym lodowisku zapraszamy Piknik Niepodległościowy, pierwszy jedliński Piknik Niepodległościowy. Będą atrakcje i zabawy dla dzieci i dorosłych. Piknik rozpoczniemy o godzinie osiemnastej od parady, defilady z flagami – mówi Wiesław Zalas, dyrektor Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju.

To właśnie w czasie pikniku ma być uruchomione także jedlińskie lodowisko. Organizatorzy pikniku zachęcają do tego, by pojawić się z flagą i być może w historycznych strojach z epoki marszałka Józefa Piłsudskiego.

REKLAMA

Dodatkowe atrakcje dla najmłodszych i dorosłych przygotowane będą w pobliżu namiotu na terenie kompleksu przy ulicy Kłodzkiej. Specjalną ofertę na piątkowy piknik przygotuje jedlińska restauracja Industrialna.

Organizatorzy zapraszają na Piknik Niepodległościowy całe rodziny. Zabawa potrwa do 22.oo. Zabawę poprowadzi Jarosław Zawadzki.

Oficjalne uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Jedlinie-Zdroju rozpoczną się jednak już o godzinie 16.oo. W programie złożenie kwiatów, pieśni patriotyczne i występy muzyczne. Uroczystości zaplanowano przed obeliskiem na Skwerze Wolności.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 10 listopada 2022 14:51
`