Jedlina-Zdrój zagra z WOŚP! Uzdrowisko zaprasza do kompleksu Activ Jedlina

26 stycznia 2023 17:38. Jedlina Zdrój Andrzejki na lodowisku fot. A. Pisarska/Dziennik Wałbrzych

Na ulicach uzdrowiska z charakterystycznymi puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawi się kilkunastu wolontariuszy. Sam finał zaplanowano na terenie kompleksu Activ Jedlina.

W programie jedlińskiego finału znalazły się występy dzieci i młodzieży z sekcji muzycznej przy Centrum Kultury, zabawy na lodowisku, mecz piłki nożnej zawodnicy kontra rodzice, ognisko i koncerty grup Celtica oraz SILENTlive.

W zielonym namiocie koło lodowiska będzie finał. Tam zaplanowaliśmy koncerty. Startujemy o 16.oo. Bawimy się do 20.30. Wszystko zakończy się światełkiem do nieba, skromnym, ale tradycję chcemy podtrzymać – mówi Wiesław Zalas, dyrektor Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju.

REKLAMA

W czasie jedlińskiego finału nie zabraknie oczywiście licytacji. Pojawią się obrazy, książki, vouchery do restauracji czy do Parku Aktywności w Jedlinie-Zdroju. Nie zabraknie oczywiście gadżetów przekazanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Tradycyjnie mamy wejścia do salonów urody. Są vouchery do hoteli czy restauracji na romantyczną kolację – zachęca Zalas.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 26 stycznia 2023 17:38
`