Dodano: 2 kwietnia 2023 09:01

Jedlina- Zdrój. Rusza nowy sezon w Parku Aktywności Czarodziejska Góra

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Park linowy z trasami o różnym stopniu trudności, letni tor saneczkowy i strzelnica paintball, wieża wspinaczkowa, wypożyczalnia rowerów— to tylko niektóre z atrakcji, jakie już od soboty 1 kwietnia dostępne są  jedlińskiej Czarodziejskiej Górze.

Nie macie planów na najbliższy weekend? To świetnie się składa, bo 1 kwietnia (to nie żart) rusza nowy sezon w naszym Park Aktywności!Zabierz swoją drugą połówkę, rodzinę dzieci i… przyjeżdżajcie do Jedliny-Zdroju.  O ile pogoda nie zrobi nam psikusa, to zapowiada się weekend rewelacyjnej zabawy!– czytamy na Facebook Centrum Kultury w Jedlinie- Zdroju

Czarodziejska Góra to jedno z ulubionych miejsc rozrywki mieszkańców Jedliny-Zdroju i okolicznych miasteczek. Przy ulicy Poznańskiej, w jednym miejscu można aktywnie spędzić w zasadzie cały dzień. Jest czym wybierać. Dostępne jest wszystkich pięć tras: o przeznaczonych dla najmniej zaawansowanych do tych dla pasjonatów spacerów w koronach drzew. Tuż obok ścianka wspinaczkowa i rynnowy tor saneczkowy. Czynna jest też jedna z niewielu w okolicy strzelnica paintball. Wszystko w bezpośredniej bliskości parkingu i, co nie jest bez znaczenia, stacji ładowania samochodów i rowerów elektrycznych.

REKLAMA

Czarodziejska Góra to także początek kilku tras singletrackowych. Tu także poziom trudności i długość trasy dopasowana jest w zasadzie dla wszystkich — od początkujących do amatorów szybkiego zjazdu. Przez Jedlinę- Zdrój przebiegają również trasy rowerowej 500-setki

 –Czy wiecie, że mamy Wam do zaoferowania ponad 500 km tras rowerowych (to prawie 3-krotność trasy rowerowej przejechanej podczas Iron Mana)? Nasze trasy znajdują się na malowniczych terenach Głuszycy, Jedlinie-Zdroju i Walimia. Przejażdżki rowerowe w takich okolicznościach przyrody to sama przyjemność!– mówi Wiesław Zalas dyrektor Centrum Kultury w Jedlinie- Zdroju.

Park Aktywności Czarna Góra w Jedlinie- Zdroju fot. użyczone

Park Aktywności Czarna Góra w Jedlinie- Zdroju fot. użyczone

Park Aktywności Czarna Góra w Jedlinie- Zdroju fot. użyczone

Park Aktywności Czarna Góra w Jedlinie- Zdroju fot. użyczone

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także