Dodano: 2 kwietnia 2023 09:01
Jedlina- Zdrój. Rusza nowy sezon w Parku Aktywności Czarodziejska Góra
Tematy: dolny śląsk jedlina zdrój sponsorowany sport
Park linowy z trasami o różnym stopniu trudności, letni tor saneczkowy i strzelnica paintball, wieża wspinaczkowa, wypożyczalnia rowerów— to tylko niektóre z atrakcji, jakie już od soboty 1 kwietnia dostępne są jedlińskiej Czarodziejskiej Górze.
–Nie macie planów na najbliższy weekend? To świetnie się składa, bo 1 kwietnia (to nie żart) rusza nowy sezon w naszym Park Aktywności!Zabierz swoją drugą połówkę, rodzinę dzieci i… przyjeżdżajcie do Jedliny-Zdroju. O ile pogoda nie zrobi nam psikusa, to zapowiada się weekend rewelacyjnej zabawy!– czytamy na Facebook Centrum Kultury w Jedlinie- Zdroju
Czarodziejska Góra to jedno z ulubionych miejsc rozrywki mieszkańców Jedliny-Zdroju i okolicznych miasteczek. Przy ulicy Poznańskiej, w jednym miejscu można aktywnie spędzić w zasadzie cały dzień. Jest czym wybierać. Dostępne jest wszystkich pięć tras: o przeznaczonych dla najmniej zaawansowanych do tych dla pasjonatów spacerów w koronach drzew. Tuż obok ścianka wspinaczkowa i rynnowy tor saneczkowy. Czynna jest też jedna z niewielu w okolicy strzelnica paintball. Wszystko w bezpośredniej bliskości parkingu i, co nie jest bez znaczenia, stacji ładowania samochodów i rowerów elektrycznych.
Czarodziejska Góra to także początek kilku tras singletrackowych. Tu także poziom trudności i długość trasy dopasowana jest w zasadzie dla wszystkich — od początkujących do amatorów szybkiego zjazdu. Przez Jedlinę- Zdrój przebiegają również trasy rowerowej 500-setki
–Czy wiecie, że mamy Wam do zaoferowania ponad 500 km tras rowerowych (to prawie 3-krotność trasy rowerowej przejechanej podczas Iron Mana)? Nasze trasy znajdują się na malowniczych terenach Głuszycy, Jedlinie-Zdroju i Walimia. Przejażdżki rowerowe w takich okolicznościach przyrody to sama przyjemność!– mówi Wiesław Zalas dyrektor Centrum Kultury w Jedlinie- Zdroju.
To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.
Zobacz także
- Potrącenie w Starych Bogaczowicach. Główna droga zablokowana
- Od 10 grudnia pojedziemy Kolejami Dolnośląskimi do izerskiego kurortu
- Policja apeluje o ostrożność– uważajmy na zalegający śnieg i sople na dachu
- Nowy schemat połączeń kolejowych na Dolnym Śląsku
- Festiwal Bożonarodzeniowy – po raz pierwszy w Wałbrzychu
- Tak ma przebiegać S5 z Sobótki do Bolkowa. GDDKiA wskazuje swój wybór
Najczęściej czytane
Boguszów-Gorce. TIR zablokował wyjazd z parkingu, pod centrum handlowym utknęli ludzie
Wybuch pieca w Szczawnie-Zdroju. Jedna osoba poszkodowana
Świeradów-Zdrój po 27 latach znów na kolejowej mapie Polski
Uwaga. Bardzo niebezpiecznie na drogach. Rano TIRy zablokowały skrzyżowanie na Uczniowskiej/Wrocławskiej/de Gaullea
W Nowej Rudzie wykoleił się pociąg. Są utrudnienia