Dodano: 26 kwietnia 2021 10:50

Jedlina-Zdrój. Przejechała przez żywopłot i skasowała znak drogowy. Miała blisko trzy promile alkoholu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Blisko trzy promile alkoholu w organizmie miała kobieta, która wczoraj w Jedlinie-Zdroju próbowała jechać autem. 44-latka przejechała przez żywopłot i zatrzymała się na znaku drogowym. Dalszą jazdę uniemożliwili jej świadkowie zdarzenia. To nie jedyny kierowca zatrzymany w weekend na podwójnym gazie.

W sobotę przed godziną osiemnastą policjanci zatrzymali 32-latka, który jechał ulicą Armii Krajowej pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u mieszkańca Wałbrzycha 0,68 promila w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

W niedzielę przed południem na ulicy Wieniawskiego w Wałbrzychu wpadł 47-latek z Jedliny Zdroju. Mężczyzna kierował mając w organizmie 2,31 promila alkoholu. Także stracił prawo jazdy.

REKLAMA

Rekordzistką weekendu okazała się jednak 44-latka z Jedliny Zdroju, która wczoraj po południu próbowała wyjechać z parkingu. Kobieta miała 2,77 promila alkoholu w organizmie. Kompletnie pijana próbowała wyjechać z parkingu. Przejechała przez żywopłot i zatrzymała się na znaku drogowym. Dalszą jazdę uniemożliwili jej świadkowie zdarzenia, którzy odebrali mieszkance Jedliny-Zdroju kluczyki.

Wszystkim grozi teraz kara więzienia do dwóch lat, wieloletni zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.

Mieszkanka Jedliny-Zdroju przejechała przez żywopłot i uszkodziła znak fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Mieszkanka Jedliny-Zdroju przejechała przez żywopłot i uszkodziła znak fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także