Dodano: 5 stycznia 2022 21:35

Jedlina-Zdrój. Pali się Czarodziejska Chata w parku linowym

3 jednostki straży pożarnej walczą z pożarem Czarodziejskiej Chaty w Jedlinie-Zdroju. Według naszych nieoficjalnych informacji zapalił się przewód kominowy drewnianego budynku. Od tego zajęło się wnętrze chaty. Informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika.

Pierwsze jednostki przyjechały na ulicę Poznańską po godzinie 20. Paliło się wnętrze drewnianego budynku stojącego w sercu Czarodziejskiej Góry i parku linowego. Na miejsce zadysponowano 3 jednostki straży. Według relacji świadków na zewnętrz nie było widać płomieni jedynie gęsty dym wydobywający się ze środka chaty.

Pożar trawił wnętrze zbudowanej z bali chaty. Według relacji świadków w budynku , w którym miała być uruchomiona pizzeria rozpalono ogień w kominku. Najprawdopodobniej od tego zajął się przewód kominowy i poddasze. Strażacy mieli mieć problem z dostępem do wody. Jedyny hydrant na ulicy Poznańskiej był nieczynny.

Fot. użyczona /czytelnik

Fot. użyczona /czytelnik

Fot. użyczona /czytelnik

Fot. użyczona /czytelnik

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zobacz także