Jedlina-Zdrój. Od soboty rusza park rozrywki na Czarodziejskiej Górze

18 marca 2023 10:13. Jedlina- Zdrój zaprasza na Czarodziejską Górę fot. użyczone Centrum Kultury w Jedlinie- Zdroju
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Park linowy, tor saneczkowy i strzelnica paintball — to tylko niektóre z atrakcji, jakie już od soboty 18 marca dostępne będą na jedlińskiej Czarodziejskiej Górze. Dziś rozpoczyna się tam letni sezon.

Czarodziejska Góra to jedno z ulubionych miejsc rozrywki mieszkańców Jedliny-Zdroju i okolicznych miasteczek. Przy ulicy Poznańskiej, w jednym miejscu można aktywnie spędzić w zasadzie cały dzień. Jest czym wybierać. Już od jutra dla gości czynny będzie park linowy. Dostępne jest wszystkich pięć tras: o przeznaczonych dla najmniej zaawansowanych do tych dla pasjonatów spacerów w koronach drzew.

Tuż obok ścianka wspinaczkowa i rynnowy tor saneczkowy. Czynna jest też jedna z niewielu w okolicy strzelnica paintball. Wszystko w bezpośredniej bliskości parkingu i, co nie jest bez znaczenia, stacji ładowania samochodów i rowerów elektrycznych. A’propos rowerów – Czarodziejska Góra to także początek kilku tras singletrackowych. Tu także poziom trudności i długość trasy dopasowana jest w zasadzie dla wszystkich — od początkujących do amatorów szybkiego zjazdu. Jedliński Park rozrywki czynny jest już od soboty, od 10 do 17. Zapraszamy do Jedliny-Zdroju.

REKLAMA

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 18 marca 2023 10:13
`