Dodano: 15 stycznia 2022 19:09

Interia donosi o luksusowym wypadzie samorządowców z regionu wałbrzyskiego do Warszawy. Zaprasza… Michał Dworczyk

Do samorządowców z okolic Wałbrzycha trafiły zaproszenia na spotkanie w Warszawie – donosi portal Interia.pl. Serwis informuje, że w programie wyjazdu jest wizyta w Belwederze i nocleg w luksusowym hotelu. Kto dostał zaproszenie?

Samorządowcy mają pojawić się w Warszawie w najbliższy poniedziałek. Jak informuje serwis Interia.pl, w zaproszeniu, które trafiło do włodarzy z regionu podkreślono, że gospodarzem będzie poseł i szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, dodajmy, poseł z okręgu wałbrzyskiego.

Oficjalnie spotkanie ma dotyczyć podsumowania projektów realizowanych w subregionie wałbrzyskim w minionym roku. Omówione mają być także plany na ten rok, a samorządowcy mają poznać także szczegóły Polskiego Ładu.

Interia.pl informuje, że goście mają być zakwaterowani w jednym z luksusowych, warszawskich hoteli, w którym w przeszłości nocowali między innymi Mick Jagger, Angela Merkel czy George Michael.

Dziennikarze serwisu skierowali do posła Dworczyka pytanie o to, kto pokrywa koszty wyjazdu. Michał Dworczyk nie odpowiedział. Centrum Informacji Rządu miało poinformować Interię, że samorządowcy sami zapłacą za wyjazd.

Kto dostał zaproszenie?

Być może, co wydawałoby się oczywiste, dostali je wszyscy samorządowcy z regionu wałbrzyskiego, choć rzecznik wałbrzyskiego magistratu na twitterze poinformował, że do prezydenta Wałbrzycha, takie zaproszenie nie trafiło.

Zaroszenie z KPRM.

Hotel Regent w Warszawie. Fot. źródło: Booking.com

Hotel Regent w Warszawie. Fot. źródło: Booking.com

Hotel Regent w Warszawie. Fot. źródło: Booking.com

Zobacz także