Inicjatywa Polska: chcą rozmawiać o polskiej reformie sądownictwa

Tematy: 


Inicjatywa Polska zaprasza mieszkańców Wałbrzycha na spotkanie, panel dyskusyjny dotyczący reformy sądownictwa w Polsce, spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek (25.08.2017r) o godzinie 18:30 w sali konferencyjnej hotelu IBIS w Wałbrzychu (obok Galerii Victoria).

Pierwsze tego typu spotkanie odbyło się w Gdyni, teraz czas na Wałbrzych, gdzie inicjatorzy spotkania chcą  rozmawiać o reformie sądownictwa oraz problemach polskiego wymiaru sprawiedliwości. W spotkaniu wezmą udział prawnicy, który przedstawią obecną sytuację w polskim sądownictwie, opowiedzą o proponowanej przez PiS reformie oraz zaprezentują założenia do reformy wymiaru sprawiedliwości proponowane przez Inicjatywę Polska – mówi Mateusz Rambacher, koordynator Dolnośląski Inicjatywy Polska

Założeniem akcji jest, aby po protestach pod sądami rozpocząć merytoryczną dyskusję, czy i w jaki sposób wymiar sprawiedliwości należy reformować.

REKLAMA

Zapraszamy do dyskusji wszystkich mieszkańców miasta, chcemy rozmawiać na ten temat, chcemy edukować społeczeństwo – mówi dr Małgorzata Beślerzewska, koordynatorka IP w Wałbrzychu, – warto również zaznaczyć, że na spotkaniu obecni będą prawnicy, specjaliści w tej dziedzinie, odwiedzi nas m.in. mec. Adam Ostaszewski, prawnik, a także wiceprzewodniczący Sejmiku województwa Zachodniopomorskiego, jeden z liderów Inicjatywy Polska – dodaje Beślerzewska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 sierpnia 2017 09:17
`