Harcówka z limitowanym piwem. Pils dostępny tylko na Oktoberfeście czyli Oktoberteście w Harcówce w ten weekend

16 października 2021 10:51. Schronisko PTTK Harcówka. Marzec 2021. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tylko dwieście butelek i dwie beczki limitowanej edycji piwa Harcówka Pils przygotowano na weekendowy „Oktoberfest czyli Oktobertest w Harcówce”, który odbędzie się na tarasie schroniska w Parku Sobieskiego w Wałbrzychu. Piwo dedykowane kultowemu miejscu przygotowane zostało z Browarem Majstersztyk. Na samym festiwalu pojawi się dziewięć browarów.

Przyjadą do nas kraftowe browary z całego regionu. To okoliczne, małe, wyjątkowe browary, które robią niestandardowe piwa – mówi Ewa Kubiak z Restauracji Harcówka.

Spotkanie w Harcówce to dwudniowa impreza. Browary będą w sobotę od południa do północy, w niedzielę od południa do godziny dwudziestej na tarasie Harcówki, z którego rozpościera się wyjątkowy widok na panoramę Wałbrzycha.

REKLAMA

Organizatorzy zadbali także o muzyczną oprawę. Za konsolą w sobotę pojawi się dj Malik Darecki.

Pójdziemy w rockowe kawałki, lata 80. i 90., starsze numery także się pojawią. To muzyka, którą my lubimy, i którą lubią nasi goście – przyznają organizatorzy weekendowego wydarzenia.

Na „Oktoberfeście czyli Oktoberteście w Harcówce” pojawią się Browar za Miastem, Browar Majstersztyk, Browar Sowa, Browar Błonie, Browar Harpagan, Browar Perun, Browar Olbracht, Browar Trzech Kumpli i Browar Cześć Brat.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 16 października 2021 10:51
`