Grzegorz Macko: „Nadal jestem szefem komitetu w Wałbrzychu”

29 czerwca 2022 22:21. Grzegorz Macko. Wicemarszałek województwa dolnośląskiego. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Maciej Badora zostaje szefem nowo powołanego okręgu składającego się z powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego i miasta Wałbrzycha. Ja jestem szefem komitetu w Wałbrzychu tak jak było do tej pory – poinformował naszą redakcję wicemarszałek województwa dolnośląskiego Grzegorz Macko

To odpowiedź wicemarszałka na informację, jaka pojawiła się dziś po południu o odwołaniu do z funkcji koordynatora struktur wałbrzyskiego PiS. Jego miejsce miał zająć Maciej Badora. Wicemarszałek dementuje te informacje zapewniając, że na stanowisku pozostaje, a Maciej Badora skupić ma się na działalności partyjnej w jedynie w poszczególnych powiatach.

We wtorek 28 czerwca Komitet Polityczny PiS zdecydował o podzieleniu dotychczasowych 41 okręgów partyjnych na 94 mniejsze. Ma to zbliżyć polityków PiS do wyborców. Pełniącego do tej pory funkcję dolnośląskiego koordynatora PiS Michała Dworczyka zastąpiono Elżbietą Witek. Jednocześnie pojawiła się informacja o zastąpieniu w Wałbrzychu Grzegorza Macki Maciejem Badorą. Wicemarszałek Macko dementuje te informacje.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 29 czerwca 2022 22:21
`