Groźby śmierci pod adresem kolejnego samorządowca. Mail trafił do prezydent Świdnicy

12 sierpnia 2021 09:55. Groźby trafiły na adres służbowy prezydent Świdnicy fot. Dziennik Wałbrzych

O mailu z pogróżkami Beata Moskal-Słaniewska poinformowała wczoraj na mediach społecznościowych. – Zagrażanie życiu to nie są żarty. Tym samym dołączyłam do coraz większego grona prezydentów, którzy otrzymali maile podobnej treści – pisze prezydent Świdnicy. Sprawa została zgłoszona na policję.

Prezydent Świdnicy opublikowała maila, którego otrzymała na służbową skrzynkę.

Najwyższy czas żebyś zniknęła z powierzchni ziemi, Beato Moskal-Słaniewska, za zbrodnie które popełniłaś na mieszkańcach regionu. Nigdy nie wybaczę ci tego co zrobiłaś ludziom z mojego otoczenia. Za niedługo ugodzę cię nożem w serce i dam przykład kolejnym diabłom że nasi mieszkańcy nie odpuszczają win. Do zobaczenia w piekle… – pisze anonimowy nadawca do prezydent Świdnicy.

REKLAMA

Przypomnijmy, wcześniej maile z pogróżkami dostali inni samorządowcy, w tym prezydent Wałbrzycha.

O mailach i pogróżkach prezydent Wałbrzycha poinformował policję i prokuraturę. Policja bada także wiadomości, które otrzymali pozostali samorządowcy.

Sutryk zginiesz ŻYD ZIE… Zadźgam cię jak Adamowicza… Poderżnę ci ten głupi łeb… Długo nie pożyjesz. Pożegnaj się z rodziną. Zabiję cię na dniach. I tak nie mam nic do stracenia – to fragment maila w oryginalnej pisowni, który otrzymał prezydent Wrocławia.

Jacek Sutryk o pogróżkach także informował w mediach społecznościowych.

Policja bada sprawę i ustala osoby, które mogą mieć bezpośredni związek ze sprawą. Kierowanie gróźb jest karalne.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 12 sierpnia 2021 09:55
`