Gramy z WOŚP! Janek był wcześniakiem, ratował go sprzęt z serduszkiem

25 stycznia 2021 08:58. Janek, jako wczesniak korzytsał ze sprzętu WOŚP fot. użyczone

Tematy: 


Janek, syn naszego czytelnika ma dziś dwa i pół roku. – Janek od narodzin korzystał już ze sprzętu z serduszkiem WOŚP – przyznaje pan Michał. Dziennik Wałbrzych włącza się w tym roku aktywnie w kwestę na rzecz fundacji WOŚP. Uruchomiliśmy e-skarbonkę. Historia Janka pokazuje, że warto wspierać WOŚP.

Adres e-skarbobki WOŚP Dziennika WałbrzychKLIKNIJ TUTAJ

Praktycznie co drugi sprzęt był przekazany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Było go bardzo dużo. Kardiomonitor. Inkubator. USG. Aparaty do badania słuchu – wylicza nasz czytelnik.

REKLAMA

Pan Michał przyznaje, że WOŚP wspierał od zawsze, ale od momentu, gdy zobaczył, że sprzęt pomaga jego synowi poczują jeszcze większą chęć pomocy.

Serce rośnie i dzięki takim akcjom, jak WOŚP wiele istnień zostało uratowanych i gramy razem dalej – dodaje ojciec Janka.

To jedna z wielu historii pokazujących wykorzystanie sprzętu, który trafił do szpitali za pośrednictwem fundacji WOŚP. Nie było by tego, gdyby nie gigantyczna mobilizacja osób wspierających kolejne finały.

W tym roku Dziennik Wałbrzych zaangażował się także w kwestę. Uruchomiliśmy e-skarbonkę, przez, którą za naszym pośrednictwem każdy, nawet z najodleglejszego zakątka na świecie może wesprzeć WOŚP. Liczy się każda złotówka!

Adres e-skarbobki WOŚP Dziennika WałbrzychKLIKNIJ TUTAJ

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 25 stycznia 2021 08:58
`