Gramy z WOŚP! Dziennik Wałbrzych uruchomił e-skarbonkę

24 stycznia 2021 17:27. Dr Jacek Sokołowski prezentuje nowoczesny ultrasonograf – jedno z najkosztownieszych urządzeń wśród sprzętu do leczenia noworodków, zakupiony przez Fundację WOŚP dla oddziału dziecięcego i neonatologii Szpitala im. dra Sokołowskiego w Wałbrzychu. 7.01.2018 r. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Od początku swojego istnienia Dziennik Wałbrzych  kibicuje Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku postanowiliśmy bezpośrednio zaangażować się w kwestowanie. Znamy się na internetach, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie e-skarbonki WOŚP. Liczymy, że za naszym pośrednictwem wesprzecie tegoroczny finał.

Adres e-skarbobki WOŚP Dziennika WałbrzychKLIKNIJ TUTAJ

To będzie wyjątkowy, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początkowo WOŚP miał zagrać 10 stycznia, ale ze względu na obostrzenia termin finału przeniesiono na 31 stycznia. Dolnośląskie sztaby i miasta zrezygnowały jednak z organizacji wielkich wydarzeń. Zaplanowano głównie wirtualne spotkania. My wirtualnie postanowiliśmy kwestować przez cały najbliższy tydzień, aż do finału.

REKLAMA

WOŚP zagra w tym roku pod hasłem „Finał z głową”. Fundacja chce tym razem skupić się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Będzie to już drugi finał dedykowany laryngologii.

Do tej pory angażowaliśmy się w finały relacjonując między innymi organizowane w całym regionie wydarzenia. W związku z tym, że w tym roku są one znacząco ograniczone postanowiliśmy też kwestować.

Mamy nadzieję, że wielu naszych czytelników wspiera fundację i idee Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiemy, że trafiamy do czytelników na całym świecie, dlatego w imieniu Jurka Owsiaka prosimy o wsparcie tegorocznego finału.

Liczy się każda kwota, będziemy się cieszyć z każdej złotówki, która za naszym pośrednictwem zasili konto fundacji i pomoże w zakupie sprzętu ratującego życie i zdrowie najmniejszych pacjentów.

Adres e-skarbobki WOŚP Dziennika WałbrzychKLIKNIJ TUTAJ

Siema!

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 stycznia 2021 17:27
`