Dodano: 2 września 2017 22:05

Górnik po dobrym meczu wygrywa z Piastem Wrocław-Żerniki

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy:

Nieliczni kibice zebrani na stadionie tysiąclecia przy ulicy Ratuszowej nie mogli narzekać na brak wrażeń. Górnik po raz kolejny pokazał, że mimo iż jest młodą, tworzoną od podstaw drużyną potrafi grać agresywnie, ambitnie, a przede wszystkim skutecznie. Dzisiejsze spotkanie nie rozpoczęło się szczęśliwie dla „górników” – w 25 minucie dyskusyjny faul w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla wrocławian. Stracona bramka nie podcięła skrzydeł gospodarzom. Dwie minuty po faulu na Migdalskim Michalak wykorzystuje „jedenastkę” i wyrównujemy wynik. Na 2 do 1 w 38 minucie podwyższa Chajewski i tak kończy się pierwsza połowa. Druga część to zdecydowana przewaga gospodarzy. W 66 minucie świetny w tym meczu Rytko posyła piłkę do bramki, a na 4 do 1 po raz drugi podwyższa Chajewski. W końcówce meczu gra stała się brutalna i niestety, co nie skończyło się dobrze dla wałbrzyszan. W 88 minucie po rzucie wolnym goście strzelają drugą bramkę, a w doliczonej, 92 minusie z rzutu karnego podwyższają jeszcze o jedno oczko. Górnika trzeba jednak pochwalić za upór, ambicję i waleczność. Wygrywamy z Piastem Wrocław-Żerniki 4-3. Oby tak dalej.

Mecz piłki nożnej o mistrzostwo IV ligi Górnik Wałbrzych – Piast Wrocław Żerniki (4-3). 02.09.2017 r. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych