Głuszyca. Grand Prix MTB „Podziemia Osówki”

24 maja 2018 09:46.

Tematy: 


Ponad 300 rowerzystów stanęło na starcie rozegranej w niedzielę 20 maja w Głuszycy trzeciej rundy Pucharu Strefy MTB Sudety. Zawodnicy mieli do wyboru liczący 25 km dystans MINI i  lub dystans mega, o długości 52 km z 2 kilometrami przewyższeń.

Na trasie wytyczonej w Strefie MTB Głuszyca na zawodników czekało sporo wymagających podjazdów, strome zjazdy, błoto i oczywiście niesamowite górskie widoki. Lokalizacja zapewniła emocje i warunki godne najprawdziwszego w formie kolarstwa górskiego. Po raz kolejny potwierdziły się opinie, że zawody organizowane w Strefie MTB Sudety to jedno z najbardziej emocjonujących wyzwań, jakie czeka fanów kolarstwa górskiego w trakcie sezonu.

Najlepszym góralem III edycji Pucharu Strefy MTB Sudety okazał się Wojciech Halejak z Gliwic, (JBG-2 CRYOSPACE), który wyprzedził Mikołaja Dziewa z Barda, (SGR SPECIALIZED) i Łukasza Klimaszewskiego z Wrocławia (MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW)

REKLAMA

Pełna klasyfikacja dostępna jest na https://live.ultimasport.pl/659/index.php?site=results.

Wszystkim kolarzom gratulujemy pokonania naprawdę trudnej technicznie trasy i zapraszamy na kolejne rowerowe ściganie w Głuszycy 30 czerwca podczas TREK EXTREME MTB.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 maja 2018 09:46
`