Gigantyczny korek na Wrocławskiej. Wszystko przez niewielki remont

5 grudnia 2018 14:48. Remont fragmentu ulicy Wrocławskiej. 5.12.2018 r. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Jeszcze nie umilkły echa chaosu spowodowanego wprowadzaniem systemu ITS, a cierpliwość kierowców znów wystawiona zostaje na próbę. Dziś od rana samochody jadące ulicami Wrocławską i Armii Krajowej stoją w gigantycznym korku, rozpoczynającym się już na Starym Zdroju, a kończącym przy wiadukcie kolejowym przy skrzyżowaniu z Piotrowskiego.

Wszystko z powodu prac remontowych prowadzonych przy zatoczce autobusowej na wysokości stacji benzynowej. Tam wymienianych jest ok. 2000 m2 nawierzchni asfaltowej. Według informacji uzyskanych od zastępcy dyrektora wałbrzyskiego ZDiKUM Bogusława Rogińskiego, jeśli pogoda się utrzyma, utrudnienia powinny się zakończyć pod koniec tygodnia.

Do końca tygodnia powinien zakończyć się remont przejazdu kolejowego przez ulicę Armii Krajowej / Kolejową. 4.12.2018 Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

REKLAMA

W tym samym czasie powinien zakończyć się też prowadzony przez PKP PLK remont przejazdu kolejowego przecinającego ulicę Armii Krajowej / Kolejową. Prace związane z remontem tego przejazdu potrwać mają jeszcze kilka dni – jak zapewnia dyrektor Dariusz Kolubka z PLK – nie dłużej niż do końca tygodnia.

Kierowcom jadącym z centrum w stronę Piaskowej Góry i Podzamcza radzimy wybrać drogę przez ulice Strzegomską i Uczniowską. Nadłożycie kilometrów, unikniecie kilkudziesięciominutowego stania w korkach.

Z powodu prac remontowych na ulicy Wrocławskiej tworzą się gigantyczne korki. 5.12.2018 Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 5 grudnia 2018 14:48
`