Gigantyczny korek na A4 przed węzłem Kostomłoty

18 maja 2020 10:12. Korek na autostradzie A4. Fot. użyczona / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Czytelnicy informują nas o gigantycznym korku na autostradzie A4 między węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty. Sznur aut na jezdni w kierunku Legnicy ma blisko 10 kilometrów. Kierowcy jadący z Wrocławia muszą uzbroić się w cierpliwość. Korek to efekt pracy drogowców.

Pomiędzy węzłami Piotrowice i Kostomłoty pojawili się drogowcy, którzy remontują jeden z wiaduktów. Jezdnia jest zwężona do jednego pasa ruchu. Służby apelują o zachowanie ostrożności.

W przeciwnym kierunku, do Wrocławia, ruch na autostradzie A4 jest płynny. Problemów nie ma także na wjeździe do dolnośląskiej stolicy.

REKLAMA

Przypomnijmy, na autostradzie A4 trwają intensywne prace związane z remontami wiaduktów. Utrudnienia potrwają do 26 maja. Zakończenie wszystkich prac planowane jest na koniec września.

Od 15 maja prace są prowadzone na obiektach koło miejscowości Piotrowice oraz Nowa Wieś. W związku z tym, że jest to odcinek o bardzo dużym natężeniu ruchu, apelujemy do kierowców o ostrożność. W trakcie prowadzenia robót zamknięte będą poszczególne pasy ruchu na obu jezdniach – mówi Magdalena Szumiata z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 18 maja 2020 10:12
`