Dodano: 17 czerwca 2020 14:16

Gaz w Głuszycy. Ewakuowano okolicznych mieszkańców

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

8 osób zostało ewakuowanych z budynków przy ulicy Kłodzkiej w Głuszycy po tym, jak do Straży pożarnej wpłynęło zawiadomienie o możliwości wycieku lub rozszczelnienia instalacji gazowej. Po przybyciu na miejsce ani strażakom, ani pracownikom pogotowia gazowego nie udało się ustalić miejsca, z którego gaz mógłby się ulatniać.

– Pomimo wyczuwalnego w powietrzu zapachu przypominającego gaz, ani nasze urządzenia pomiarowe, alni urządzenia pogotowia gazowego nie stwierdziły obecności gazu w powietrzu – powiedział w rozmowie z naszym reporterem kpt Tomasz Kwiatkowski z PSP Wałbrzych

Na miejscu przez kilkadziesiąt minut pracowały 3 jednostki straży pożarnej oraz pogotowie gazowe. Na drodze wojewódzkiej 387 ograniczono ruch do jednego pasa, wprowadzając ruch wahadłowy. Ostatecznie nie udało się ustalić pochodzenia nieprzyjemnego zapachu.

REKLAMA

Podejrzenie wycieku gazu w Głuszycy. Fot DAI / Dziennik WAŁBRZYCH

Podejrzenie wycieku gazu w Głuszycy. Fot DAI / Dziennik WAŁBRZYCH

Podejrzenie wycieku gazu w Głuszycy. Fot DAI / Dziennik WAŁBRZYCH

Podejrzenie wycieku gazu w Głuszycy. Fot DAI / Dziennik WAŁBRZYCHPodejrzenie wycieku gazu w Głuszycy. Fot DAI / Dziennik WAŁBRZYCHPodejrzenie wycieku gazu w Głuszycy. Fot DAI / Dziennik WAŁBRZYCH

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także