Funkcjonariusz wałbrzyskiej policji miał usłyszeć prokuratorskie zarzuty. Sprawa dotyczy tego, co robił po pracy

24 lutego 2023 10:44.

Sprawa jest w toku. Śledczy tłumacząc się dobrem postępowania, nie zdradzają szczegółów. Podejrzanym jest mężczyzna, który pracuje jako policjant w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu, ale jak udało nam się dowiedzieć, sprawa dotyczy tego, co robił poza pracą. Prokuratura mówi o czynach, których celem było osiągnięcie korzyści majątkowej.

Sprawa dotyczy czynności, których mężczyzna miał się dopuścić prywatnie, a nie jako funkcjonariusz policji. Podejrzany został zatrzymany w Głuszycy kilka tygodni temu. Prokuratura wciąż gromadzi w tej sprawie materiał. Trwają przesłuchania i z tego powodu media nie są informowane o szczegółach.

Mężczyzna miał już usłyszeć zarzuty. Prokuratura nie wskazuje jednak dokładnie o jakich zarzutach mówi, potwierdza jednak, że są to przestępstwa, które są zagrożone także karą więzienia.

Do tematu będziemy wracać.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 24 lutego 2023 10:44
`