Funkcjonariusz wałbrzyskiej policji miał usłyszeć prokuratorskie zarzuty. Sprawa dotyczy tego, co robił po pracy

24 lutego 2023 10:44.
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Sprawa jest w toku. Śledczy tłumacząc się dobrem postępowania, nie zdradzają szczegółów. Podejrzanym jest mężczyzna, który pracuje jako policjant w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu, ale jak udało nam się dowiedzieć, sprawa dotyczy tego, co robił poza pracą. Prokuratura mówi o czynach, których celem było osiągnięcie korzyści majątkowej.

Sprawa dotyczy czynności, których mężczyzna miał się dopuścić prywatnie, a nie jako funkcjonariusz policji. Podejrzany został zatrzymany w Głuszycy kilka tygodni temu. Prokuratura wciąż gromadzi w tej sprawie materiał. Trwają przesłuchania i z tego powodu media nie są informowane o szczegółach.

Mężczyzna miał już usłyszeć zarzuty. Prokuratura nie wskazuje jednak dokładnie o jakich zarzutach mówi, potwierdza jednak, że są to przestępstwa, które są zagrożone także karą więzienia.

REKLAMA

Do tematu będziemy wracać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 lutego 2023 10:44
`