Focus Górale na Start, Puchar Polski MTB i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Zapraszamy w ten weekend do Boguszowa-Gorc

22 lipca 2016 13:05. 19.06.2016 Wałbrzych. Wyścig Górale na start rozegrany został na nowo wybudowanej trasie w Parku im. Jana Sobieskiego w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Już w najbliższy weekend kolarze górscy będą rywalizować w Boguszowie Gorcach na wyścigu Focus Górale na Start. Przed nami dwudniowe zawody w których mogą wystartować jak zawsze dzieci, amatorzy oraz zawodnicy z licencją kolarską. Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 10:00, gdy odbędzie się otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W sobotę o godz. 11:00 rozpoczynają się starty Juniorek Młodszych , a o 12:15 Juniorów Młodszych w rywalizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Dla tych zawodników będzie to walka o biało czerwoną koszulkę Mistrza Polski, bo taką rangę mają te zawody, a nagrodami będą stosowne medale i tytuły.

Biuro zawodów oraz miasteczko zawodów będzie się znajdowało przy Stadionie OSiR Boguszów Gorce przy ul J. Kusocińskiego. Zapisy dzieci i amatorów będą otwarte przez internet do środy 20.07.2016 oraz do godz. 12:30 w sobotę w Biurze Zawodów. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami do zabawy na rowerach. Jak zawsze na Góralach czeka na Was świetna zabawa na rowerach. Najmłodsza kategoria to dzieci 2-5 lat, a później kolejne kategorie wiekowe chłopców i dziewczynek. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy otrzymają upominki i puchary.

REKLAMA

W niedzielę odbędzie się rywalizacja dla zawodników z licencjami kolarskimi. Zawody Focus Górale na Start posiadają rangę Pucharu Polski, więc do zdobycia jest wiele punktów w różnych klasyfikacjach. Zawodnicy będą także walczyć o pokaźne nagrody. Najlepsi zawodnicy wyjadą z Wałbrzycha z cennymi nagrodami.

Na liście startowej aktualnie znajdują się znane nazwiska z krajowej czołówki, więc widzowie mają okazję obejrzeć rywalizację na wysokim poziomie. Dlatego zapraszamy na wyścig Focus Górale na Start kibiców i amatorów fotografii dla których szykujemy oprócz rywalizacji zawodników kilka konkursów z nagrodami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.goralenastart.eu oraz stronę na Facebooku facebook.com/GoraleNaStart/

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 22 lipca 2016 13:05
`