Fit Lovers – trening z najgorętszą para fitnes. Mamy dla Was 5 wejściówek

6 marca 2019 11:00. fot. ilustracyjna

Tematy: 


Fit Lovers to najbardziej pozytywny i energetyczny duet w polskim Internecie. Są zakręceni, kochają wyzwania i szalone przygody. Jedną z nich zaplanowali 9 marca w Dzierżoniowie. Zapraszamy na spotkanie z fitblogerami oraz wspólny trening.

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, zdobyli szerszą popularność w „Ameryka Express”, najdroższym programie TVN, który był kontynuacją show „Azja Express”. W programie wystąpiły duety, w niektórych tylko jedna osoba jest publicznie znana, a druga dopiero debiutuje w mediach. A kim właściwie są Fit Lovers? To miłośnicy fitnessu, zdrowego trybu życia, pozytywnego nastawienia i przygody. YouTube Fit Lovers ma ponad 1,6 miliona fanów, a wspólny Instagram Stefanowicz i Janusza – ponad 850 tysięcy.

Spotkanie z nimi w Dzierżoniowie to wybór uczniów, którzy głosowali na ten pomysł w Młodzieżowym Budżecie Obywatelskim. W sobotę, 9 marca, blogerzy czekać będą na fanów zdrowego stylu życia w sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury od godz. 10.00 do 13.00. W ramach spotkania zaplanowano wywiad, wspólny trening i spotkanie z fanami. Będzie czas na wspólne selfie, autografy i rozmowy kuluarowe.

REKLAMA

Wstęp na spotkanie jest możliwy tylko z zaproszeniami. Żeby odebrać wejściówki prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 516 173 184.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 marca 2019 11:00
`