Festiwal Smaków Świata w Szczawnie-Zdroju

2 sierpnia 2019 13:22. Festiwal Smaków Świata Artykuł sponsorowany, fot. użyczona
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Potrawy z najlepszych kuchni świata już w ten weekend będzie można skosztować w szczawieńskim Parku Zdrojowym. Przed miłośnikami dobrego jedzenia prawdziwa uczta dla podniebienia. Festiwal Smaków Świata w Szczawnie- Zdroju potrwa do niedzieli.

Smaki Świata Street Food to prawdziwy raj dla smakoszy. Organizatorzy imprezy po raz pierwszy zawitają do Szczawna. W samym sercu miasta staną food trucki z przebojami kuchni z całego świata, w których będą serwowane m.in. meksykańskie burrito, kubańskie Taco, węgierski langosh, świeża ryba prosto z Bałtyku smażona z frytkami czy doskonałe burgery inspirowane podróżami. Ponadto z Azji przyjedzie do nas „smoczy oddech”, sushi rolki, świat azjatyckich pierogów na parze. Będą z nami również nietuzinkowe projekty jak chociażby truck z japońskim makaronem Udon- jedyny taki w Polsce.

Zapraszamy was na kulinarny Piknik do Parku Zdrojowego, aby skosztować specjałów z najlepszych kuchni świata! Specjalnie dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy prawdziwą ucztę dla podniebienia! Będzie przepysznie! – zachęcają organizatorzy.

REKLAMA

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 2 sierpnia 2019 13:22
`