Dodano: 27 marca 2023 08:09

Fatalne warunki na drogach. W okolicach Lubomina duże utrudnienia

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zapowiadane od kilku dni opady śniegu zaskoczyły dziś o poranku nie tylko drogowców. Spore kłopoty z zachowaniem bezpieczeństwa mieli kierowcy. Jak informują nasi czytelnicy wiele wskazuje na to, że część kierowców, skuszona aurą, zdecydowała się już wymienić opony na letnie. Teraz, na górskich ulicach i drogach to doskonale widać.

O dużych utrudnieniach informują nasi czytelnicy. Ze sporymi utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy między innymi na górce pomiędzy Jabłowem a Lubominem. Tuż po godzinie 7 rano doszło tam do dwóch kolizji w odstępach zaledwie kilkuset metrów. W jednej zderzyły się aż cztery samochody, które na śliskiej drodze „dobijały” jeden do drugiego. W drugiej stłuczce z samochodem ciężarowym „spotkał się” kierowca mercedesa. Kiedy otrzymaliśmy tę wiadomość, na miejscu jeszcze nie było służby, inne auta próbowały ominąć stojące samochody. na śliskiej, stromej drodze kierowcy mieli niemałe problemy.

Czekamy na informacje od Was o stanie dróg i o tym, jak się jeździ po Wałbrzychu. Jak zawsze będziemy natychmiast reagowali o informowali o wszystkich poważnych utrudnieniach.

REKLAMA

 

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także