Eska Winter City zagościło na Dzikowcu

5 lutego 2018 13:38. Źródło: UM Boguszów-Gorce. Fot, użyczona / UM Boguszów Gorce

Tematy: 


Było mroźno i zimowo, a za sprawą konkursów, wspólnej zabawy i najnowszych hitów bardzo gorąco. Piątek, sobota i niedziela upłynęły na Górze Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach pod znakiem Eska Winter City.

W mroźne piątkowe popołudnie pełną parą ruszyła akcja Eska Winter City na górze Dzikowiec– w dolnej części stoku stanęło zimowe miasteczko z namiotami, DJ-em i strefą chillout. Przedstawiciele radia Eska oraz partnerów akcji (GREY MUSIC CLUB, Wrocław Fashion Outlet, Nordic – Arctic Food i BMW Team Wrocław/Długołęka) przeprowadzili liczne konkursy, w których mógł wziąć udział dosłownie każdy – były bitwy na śnieżki, przeciąganie liny, biegi z utrudnieniami, „gorące krzesła” i wiele innych. Przy oświetlonym stoku zabawa trwała do późnego wieczora. Członkowie ekipy szusowali razem z innymi na stoku, rozdając gadżety i zachęcając do wspólnych zdjęć.

Akcją zorganizowaną na Górze Dzikowiec zakończono tegoroczne Eska Winter City – w poprzednich tygodniach można było bawić się także na stokach w Zieleńcu, Karpaczu i Czarnej Górze.

REKLAMA

Całą akcję można było śledzić w internecie oraz w radiu Eska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 5 lutego 2018 13:38
`