Od dziś spore utrdnienia komunikacyjne w Szczawnie. Rozpoczyna się remont ulicy Mickwicza

9 września 2016 06:00. 08.09.2016 fot. Ulica Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Od kilku tygodni kierowcy przejeżdżający przez Szczawno-Zdrój zmagają się z utrudnieniami na ulicy Mickiewicza, gdzie z powodu prowadzonych prac remontowych wprowadzony jest ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Od 9 września te utrudnienia staną się jeszcze większe, ponieważ ulica Mickiewicza zostanie całkowicie zamknięta.

Z powodu rozpoczynającego się remontu tej głównej arterii komunikacyjnej uzdrowiska kierowcy jadący na Piaskową Górę powinni wybierać trasę prowadzącą ulicą Marii Skłodowskiej Curie. Natomiast wszystkich kierujących się na Podzamcze lub dalej, w stronę Świebodzic namawiamy do wybierania drogi przez obwodnicę Szczawna od strony hipermarketu Tesco.

Zakończenie inwestycji i utrudnień z nią związanych planowane jest na początek grudnia 2016 roku.

Dodano: 9 września 2016 06:00
 • xyz pisze:

  Wkońcu, nareszcie !!! Jeszcze jakby te drzewa wycieli i poszerzyli tą uliczkę to by było całkiem spoko. Nie widze problemu w objeździe obwodnicą. Zamknąć całą Mickieiwcza i remontować, nie bawić się w jakieś wachadła !!!

 • przemAS pisze:

  szkoda ze puszczajac ruch przez sloneczna i sklodowskiej curie zapomnieli zrobic sklodowskiej jako ulicy glownej ze skrzyzowaniem z kolejowa. Wczesniej byly juz probelmy z wlaczeniem sie do ruchu teraz to juz misja niemozliwa.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `