Dodano: 16 lipca 2021 09:35

Dziś 4 Urodziny Fitness World. Mamy dla Was mnóstwo prezentów!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dziś 4. urodziny obchodzi jedna z najbardziej popularnych sieci klubów fitnes – Fitness world. Z tej okazji wałbrzyski klub zaprasza absolutnie za darmo na swoje urodziny, a my mamy dla Was prezenty! Przygotowaliśmy wspólnie z Fitness World kilkanaście pakietów sportowych – a w nich plecaki, bidony, wodoodporne torby na wyprawy kajakowe, ręczniki i mnóstwo innych, przydatnych gadżetów.

Wielka impreza urodzinowa rozpocznie się w piątek 16 lipca dokładnie o godzinie 17 w klubie przy ulicy Długiej na Piaskowej Górze (vis-a-vis dawnej fabryki Linodrut). Warto być wcześniej, bo już od pierwszych minut losowane będą nagrody ufundowane przez sklepy Decatlon, Sporting i Fitness World. W łatwy i przyjemny sposób można stać się szczęśliwym posiadaczem odzieży sportowej, gadżetów i odżywek dla sportowców. Impreza jest absolutnie bezpłatna. Można poćwiczyć, skonsultować się z jednym z trenerów, sprawdzić, czy siłownia i klub fitness to jest to, czego nam brakuje w życiu.

Swoją cegiełkę dołoży także wypożyczalnia rowerów elektrycznych z Głuszycy, która dla uczestników urodzin Fitness World podarowała pakiet kilkugodzinnych wycieczkek rowerowych po trasach Głuszyckiej Strefy MTB.

REKLAMA

My mamy dla naszych czytelników prezenty. Wspólnie z Fitness World przygotowaliśmy kilkanaście pakietów, a w nich plecaki, torby wodoodporne, ręczniki, bidony, szejkery do odżywek, bezpłatne wejściówki na siłownię i konsultacje trenerską. Wystarczy do nas napisać w wiadomość na facebooku i powiedzieć dlaczego taki pakiet miałby trafić właśnie do Was!

Wspólnie z Fitness World zapraszamy, będziemy na miejscu!

Źródło: Fitness World

Źródło: Fitness World

Źródło: Fitness World

Fitness World Wałbrzych. fot. użyczone / Fitness Wold

Fitness World Wałbrzych. fot. użyczone / Fitness Wold

Fitness World Wałbrzych. fot. użyczone / Fitness Wold

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także