Dodano: 6 stycznia 2024 08:00

Dziesięć lat więzienia grozi młodemu mężczyźnie za handel narkotykami

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Policjanci zatrzymali 21- latka, który handlował narkotykami. Wałbrzyszaninowi funkcjonariusze udowodnili, także handel środkami psychotropowymi. Młody mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

– Policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy w ostatnich dniach ustalili, że mieszkaniec naszego miasta w swoim mieszkaniu na Piaskowej Górze przechowuje spore ilości narkotyków, dlatego 2 stycznia po godzinie 18:00 udali się pod wytypowany adres. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli w dwóch plastikowych pojemnikach środki psychotropowe oraz odurzające. Po przebadaniu i zważeniu okazało się, że to kolejno amfetamina i marihuana, z których można było wykonać ponad 3,5 tysiąca porcji handlowych tych narkotyków – mówi kom. Marcin Świeży.

Policjanci zabezpieczyli również telefon zatrzymanego i wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków. Za posiadanie znacznej ilości amfetaminy i marihuany oraz handel środkami psychotropowymi grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

REKLAMA

fot. użyczone Policja Wałbrzych

fot. użyczone Policja Wałbrzych

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także