Dziesiątki ofert pracy. Trwają wirtualne, transgraniczne targi pracy

23 listopada 2021 09:35. Dziesiątki ofert pracy. Trwają wirtualne, transgraniczne targi pracy fot. użyczona / pixabay.com

Pracodawcy z Polski, Czech i Niemiec prezentują swoje oferty pracy na trwających dziś i jutro wirtualnych i międzynarodowych targach pracy. To pierwsza edycja targów w sieci. W internecie dostępne są oferty pracy, ale można także porozmawiać na czacie z pracodawcami czy przedstawicielami Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Ofert pracy jest bardzo dużo. Szczególnie tych od pracodawców z Niemiec – mówi Marcin Szewczak, dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Formuła wirtualnych targów pracy pozwala na skorzystanie z oferty praktycznie z każdego miejsca na świecie. Uczestnicy, zarówno firmy prezentujące swoją ofertę, jak i osoby zainteresowane pracą nie muszą dojeżdżać na miejsce targów. Wszystkie materiały dostępne są w wersji elektronicznej.

REKLAMA

Będzie czat, wideorozmowy z pracodawcami. Będzie można porozmawiać o warunkach zatrudnienia. Przewidujemy także webinary. Jest także możliwość indywidualnej konsultacji z doradcami Eures – dodaje Szewczak.

Wystarczy wejść na stronę  www.transgranicznetargipracy.webexpo.pl. To tam znajdują się oferty pracy i to tam można porozmawiać z wystawcami.

 

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 listopada 2021 09:35
`