Dziennik.Walbrzych.PL wciąż na podium. Dziękujemy za zaufanie!

7 listopada 2022 13:21.

Za nami kolejny miesiąc z wysokim wynikiem oglądalności naszego serwisu. Jak wynika z danych zestawionych przez serwis SimilarWeb.com, w październiku utrzymaliśmy trzecią pozycję wśród serwisów piszących o Wałbrzychu i Aglomeracji Wałbrzyskiej, ustępując jedynie takim medialnym gigantom, jak Gazeta Wyborcza i serwis grupy Polska Press. Dziękujemy za zaufanie!

Z danych zebranych przez serwis SimilarWeb.com wynika, że Dziennik.Walbrzych.PL w październiku odnotował ponad 176 tysięcy wizyt. Tym samym nasz serwis znalazł się na trzecim miejscu wśród serwisów zajmujących się tematyką Wałbrzycha i Aglomeracji Wałbrzyskiej. Największą liczbę wizyt zebrał serwis walbrzych.naszemiasto.pl – 461 tysięcy, a na drugiej pozycji uplasował się serwis walbrzych.wyborcza.pl – 191 tysięcy wizyt.

Tuż za podium znalazł się serwis walbrzych24.com z 149 tysiącami wizyt i walbrzych.dlawas.info z 105 tysiącami wizyt.

REKLAMA

Z naszych danych, zebranych przez narzędzie Google Analytics wynika, że w październiku nasz serwis odwiedziło 160 tysięcy użytkowników. Odnotowaliśmy blisko 470 tysięcy odsłon.

Dziękujemy za zaufanie! Takie wyniki mobilizują nas do dalszej pracy. Gdzie inni stawiają kropkę, my widzimy znacznie więcej!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 7 listopada 2022 13:21
`