Dziennik Wałbrzych najchętniej czytany wśród miejskich portali w Wałbrzychu! Dziękujemy naszym czytelnikom!

7 czerwca 2019 10:41. Jacek Zych i Tomek Trybek – twórcy Dziennika Wałbrzych. 7.06.2019 r. Fot, Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Za nami rekordowy maj, według niezależnego źródła, serwisu SimilarWeb Dziennik Wałbrzych był w minionym miesiącu najpopularniejszym portalem informacyjnym w Wałbrzychu. Dziękujemy za zaufanie naszym czytelnikom! Cieszymy się, że przygotowywane przez nas treści są dla Państwa interesujące i zapowiadamy.. będzie ich jeszcze więcej!

W zestawieniu porównaliśmy wyniki Dziennik Wałbrzych z czterema, najpopularniejszymi i najdłużej działającymi portalami informacyjnymi w Wałbrzychu. Pod względem wizyt w maju byliśmy bezkonkurencyjni.

Wyniki oglądalności wg similarweb.com / data dostępu 6.06.2019 r.

REKLAMA

Cieszymy się, że z miesiąca na miesiąc rozwija się grupa naszych czytelników. W końcu to dla nich szukamy najciekawszych tematów w regionie i przygotowujemy wyjątkowe fotorelacje. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i myślę, że jeszcze nie raz uda nam się Was pozytywnie zaskoczyć – mówi Jacek Zych, redaktor naczelny Dziennika Wałbrzych.

Nie zabraknie także wideo. Cały czas rozwijamy nasze możliwości techniczne i zapewniamy, że wideorelacje z najważniejszych wydarzeń w regionie częściej będą gościć na naszych łamach – mówi Tomasz Trybek, redaktor portalu.

Wewnętrzne dane portalu wypadają jeszcze lepiej niż zestawienie SimilarWeb. W oparciu o Google Analytics możemy powiedzieć, że w maju odnotowaliśmy blisko pół miliona odsłon, a w tym czasie odwiedziło nas 140 tysięcy internautów.

Co najchętniej czytaliście? Wśród tekstów, które chętnie wybieraliście znalazła się informacja o niezwykłej pełni, czyli tak zwanym blue moon. Sporym zainteresowaniem cieszyły się przekazywane przez nas informacje o utrudnieniach związanych z budową obwodnicy w Wałbrzychu. Przypomnijmy, jako pierwsi, nieoficjalnie informowaliśmy o tym, jak będą wyglądały zmiany. Nie brakowało także spraw, które bulwersowały mieszkańców regionu, to chociażby sprawa bramy, która zagrodziła wejście do Książańskiego Parku Krajobrazowego od strony Świebodzic czy zapowiedź wygaszenia oddziału chirurgii w świebodzickim szpitalu.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 7 czerwca 2019 10:41
`