Dziennik nieoficjalnie: Kacper Nogajczyk nowym prezesem wałbrzyskiego MZB

3 stycznia 2019 10:36. Infografika. Kamienica przy ulicy Staszica/Kubeckiego / screen linkedin. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Z nowym rokiem zmiany w wałbrzyskim MZB. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, dotychczasowego prezesa Marka Małeckiego zastąpi pracujący do tej pory w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Świebodzicach Kacper Nogajczyk. To informacja potwierdzona, jednak wciąż nieoficjalna. Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miejskiego Zarządu Budynków na stanowisku prezesa do czasu publikacji tego tekstu (3.02.2019) opisany jest Marek Małecki.

Zmiany weszły w życie 1 stycznia 2019 roku. Do tej pory nie podano oficjalnej informacji o powodach zmiany dotychczasowego prezesa.

Kacper Nogajczyk przez dziesięć lat związany był z Urzędem Miejskim w Świebodzicach. Od 2012 roku pracował w Zakładzie Gospodarki Komunalnej – przez rok jako dyrektor zakładu, następnie, od 2013 roku, jako Prezes Zarządu. Wcześniej, przez 9 miesięcy, zatrudniony był w Wałbrzyskich Zakładach Koksowniczych „Victoria” na stanowisku specjalisty do spraw inwestycji. (źródło: linkedin.com)

REKLAMA

W Świebodzicach o Kacprze Nogajczyku usłyszeliśmy same dobre słowa:

– Kacper to naprawdę inteligentny, bardzo pracowity człowiek. W ZGK, którym kierował, z przeciętnej spółki miejskiej zrobił dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Pozyskiwał środki zewnętrzne, wprowadził wiele usprawnień. Konkretny, szanowany przez pracowników, fajny młody człowiek – mówi nasz informator.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 3 stycznia 2019 10:36
`